לירון בן-דוד
ADHD Children's Coach | מאמנת ילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז
 לדף הבית
 
 
 
 
 
 
 
  המלצות ופירסומים

המלצות  

תודה מישראל נכטיילר |
ללירון היקרה!
רציתי רק להגיד מילה אחת תודה
תודה על שאת היית כזו נהדרת
תודה שעזרת לי להבין
תודה על ששינית הרבה בחיים שלי
תודה שנתת לי השראה בקיצור תודה שאת הינך


גלית |
...הסיבה שאני רושמת לך ד"ר היא לשבח את לירון ואת האכפתיות שלה והיכולות שלה להשפיע על בר , היא עושה לו סימוס באמצע השבוע להזכיר לו דברים ומתכתבת איתו ומדברת איתו מעבר לזמן של השיעור , ניכר כי אכפת לה באמת והיא לא באה רק לעשות את העבודה שלה אנו רואים בבר שינוי של ממש והוא אוהב אותה ומקשיב לה ומחשיב מאוד את מה שהיא אומרת לו, היא הצליחה להגיע אליו במקומות שאף אחד לא הצליח קודם.  
למרות שהדרך עוד ארוכה אנו רואים בפעם הראשונה את האור בקצה המנהרה ורצינו להודות לך וגם ליידע אותך על העובדת המקסימה שלך שנכנסה לכולנו ללב. תודה ויום טוב גלית


דלית, אמא של יותם |
לירון הי ,
רציתי לעדכן אותך. אני נותנת לעצמנו להנות ממה שהצלחת/ הצלחנו לקדם כרגע את יותם. דברים טובים קרו. מאז תחילת ה"תחרות" עד נכון להיום , יותם קם כמו ענק ב 7 בבוקר. אין מלחמות. לפעמים הוא עוד נזכר לרשום סמיילי בטבלא. הוא ראה שהוא מסוגל וזה כיף גדול לכולנו. יש לוח מחיק גדול מעל השולחן ושם הוא כותב את המבחנים. נכנסו כבר 3-4 מבחנים לדף והעברנו ללוח. הציונים שלו טובים. קיבל תשבוחות בקבלת הורים. הזזנו את השעון. בודק כל יום מסודר במחשב את השיעורים... קנינו טיימר לשלוט נכון יותר בישיבה מול המחשב. הוא יושב שעה ביום ! אחרי זה בערב לפעמים עוד חצי שעה. אפילו לא מקטר יותר מידי. בקיצור, נראה טוב.
בי בינתיים. תודה תודה.


שרי |
לירון, זו הזדמנות לומר לך תודה גדולה על הכל: על הידע העצום.
על האנרגיות החיוביות שלך ועל אהבתך לילדים ושיתפת אותנו בנסיונך האישי,ובעיקר תודה על החוויה של למידה מאתגרת ומעניינת שחווינו בתקופה האחרונה. עשית לי סדר בכל ונתת לי כלים לצאת ולאמן בכיף! מאחלת לך שנה של גדילה של מימוש מטרות וכל מה שאת מאחלת לעצמך


רינה כהן |
תודה לך לירון על קורס מרתק באימון לילדים ונוער בעלי הפרעת קשב וריכוז.
התרשמתי מהידע המקצועי העדכני, מהנסיון המעשי הרב ומהיצירתיות המיוחדת שלך. את משלבת בעבודתך הבנה ואמפטיה יחד עם נחישות ,התמדה ואנרגיה תוססת של התמקדות וחתירה למטרה.
איו אפס, יש ביחד אכפתי ,מלווה בכלים מגוונים וחדשניים. בקורס נהניתי במיוחד ממגוון האמצעים שלימדת אותנו, מהמבנה המאורגן של החומר, ומנכונותך לתת ברוחב לב עוד ועוד. ההדרכה שלך בקורס איפשרה לכולנו מיד בסיומו לצאת לעבוד כמאמנים בתחום.
תודה על הנתינה הענקית


אורלי |
לירון ליוותה את טל ואת משפחתנו במשך 3 שנים. טל למד בזכותה לראות את העולם ביתר קלות, להתנהל בבית ספר ולהבין את החוזק שלו. כאם לילד עם ADHD למדתי בעזרת לירון להבין יותר את טל וקיבלתי כלים לעזור לו. היא מקצועית ביותר, קשובה, עוזרת ותמיד עם חיוך ואהבה.


פירסומים  

כתבה מעיתון העיר תל אביב, יצא גם בעיר-ילדים-פתח תקווה | דצמבר 2007    לחצו לצפייה
"לירון בן דוד, מאמנת אישית של ילדים ומתבגרים הסובלים מהפרעות קשב ..., מכירה את הסיפור באופן אישי... "


dfg    לחצו לצפייה


vh    לחצו לצפייה


לירון בן-דוד , המרכז לאימון ילדים liron472@gmail.com | 054 - 7983319 |